Point sağlık danışmanlık olarak; 30 yılı geçen hastane içi çalışmalarımız ve 4 yıldır başarı ile yürüttüğümüz yurt içi tecrübemizle; uluslararası hasta sevk ve koordinasyonu işini başlatmış bulunmaktayız. Ekip arkadaşlarımızla; Hasta hakları ve  sorumluluklarına bağlı ve mesleki değerleri esas alan bir tutumla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Uluslar arası sağlık turizmi sağlık tesisi kritelerlerini taşıyan gelişmiş teknolojik olanaklara sahip hastaneler ve başarılı bir doktor grubuyla çalışmaktayız.

Resmi gazetede yer alan 13 Temmuz 2017 tarih ve 30123 sayılı yönetmelik ve bunların eklerinde yer alan tüm kriterlere uygun bir yapılanma ve çalışma prensiplerine uyan bir anlayışla görevimizi yapıyoruz. Tüm sağlık sorunlarınızın çözümünde bilgilendirme ve sizinle beraber ortak karar almak temel prensibimizdir. Rehberliğimize ihtiyacınız olduğu anda rehberlerimiz ve sağlık çalışanlarımız eşliğinde tüm seyahat, otel rezervasyonlarınız, seyahat sigortanız, havaalanı otel hastane transferleriniz, konsolosluk işlemleriniz Hospitals Point tarafından gerçekleştirilecektir.

Seyahatiniz öncesi plan ve programın yapılması için gerekli belge ve bilgilerin tarafınızca bize aktarılması; ihtiyacınız olan sağlık hizmetini hangi hastanemiz ve doktorumuzdan alabileceğinizi ve ortalama tedavi süreniz belirleyip size bilgi aktarmamız mümkün olacaktır. Aynı bilgilere dayanarak tedavi masraflarınızı ihtiyaç halinde ortaya çıkabilecek ek işlemler hariç % 95 oranında belirleyip size seyahat öncesi bilgi veriyoruz. Tedavi masraflarınız resmi gazetede yayınlanan ücret skalasına göre belirlenecek olup; konaklama ve transfer masrafları; sizin tercihinize göre oluşacaktır.

Sosyal güvencenizden veya bağlı bulunduğunuz sigorta haklarından faydalanmanız için gerekli şartları oluşturuyoruz. Sizi güleryüz ve sorumlulukla karşılayıp sağlıklı ve mutlu bir şekilde ülkemizden yolculamak tek amacımız, unutulmaz ve güzel bir uğurlama için beraber yapacağımız Boğaz Turu ise siz misafirlerimize yapacağımız bir jesttir.

Sizin sağlık problemlerinizi çözme konusunda farklı alternatifleriniz olabilir ama biz; “en iyi alternatifiniz biz olacağız.”

Saygılarımızla
Hospitals Point